Isuzu 2CA1 pompa wtryskowa

Wszystkie typy pomp wtryskowych i innych pomp do silnika Isuzu 2CA1. W ofercie także części zamienne do regeneracji pomp wtryskowych Isuzu 2CA1.

Zapytaj również o regeneracje pompy w naszym warsztacie. Zajmujemy się wszystkimi typami pomp wtryskowych Isuzu 2CA1 oraz pokrewnymi.

Trwałość filtru jest to graniczny czas użytkowania filtru, po którym następuje utrata jego właściwości eksploatacyjnych. Miarą trwałości filtru może być:

– czas filtracji do osiągnięcia określonej wartości spadku ciśnienia na filtrze przy ustalonym natężeniu przepływu (dla pełnoprzepływowego filtru oleju jest to ciśnienie otwarcia zaworu obiegowego),

– czas trwania filtracji, po którym natężenie przepływu przy ustalonej wartości spadku ciśnienia osiągnie wartość dopuszczalną,

– masa zanieczyszczeń zatrzymanych (chłonność lub sorpcja filtru).

Trwałość filtrów paliwa jest oceniana ilością zanieczyszczeń, która powoduje osiągnięcie granicznego natężenia przepływu przy stałym ciśnieniu lub maksymalne dopuszczalne ciśnienie konieczne do utrzymania stałego nominalnego przepływu. Trwałość filtru paliwa ocenia jest często na podstawie zależności spadku ciśnienia podczas przepływu płynu przez filtr w funkcji objętości zanieczyszczonego paliwa przechodzącego przez powierzchnię filtracyjną.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.