Isuzu 2CA1 panewki korbowe

Panewki korbowe Isuzu 2CA1 dostępne od ręki zarówno STD, czyli nominalne, jak i nadwymiarowe. Panewki do korbowodów silnika Isuzu 2CA1 dostępne w wszystkich wersjach.

Panewki korbowe wału Isuzu 2CA1 – pomagamy dobrać stosowny nadwymiar, dysponujemy danymi do szlifu wału.

Pamiętaj! Nawet jeżeli inne firmy nie są w stanie dostarczyć panewki nawymiarowych do Isuzu 2CA1, my mamy je w ofercie, ponieważ dysponujemy panewkami wprost z rynku japońskiego, gdzie nadwymiary są dostępne!

Zanieczyszczenia płynów roboczych są to obce wtrącenia znajdujące się w układzie i zakłócające działanie każdej jego części. Mogą to być ciała stałe, które mają tendencje do zatykania otworów, ścierania i rysowania powierzchni oraz zakłócenia przepływu, jak też rozpuszczone czy zmieszane z materiałem, zmieniające parametry płynu, takie jak lepkość czy smarność, powodujące korozję powierzchni metalowych, psucie się uszczelnień itp.

Zanieczyszczeniami bezpośrednimi mogą być wszystkie cząstki rozproszone w monolitycznej fazie płynnej i będące niepożądanymi wtrąceniami. W fazie ciekłej mogą być rozproszone cząstki stałe, ciekłe lub gazowe, w fazie gazowej cząstki stałe i ciekłe. Zanieczyszczenia pośrednie powstają w wyniku procesów produkcyjnych. Mogą nimi być mikroziarna lub mikronierówności, które w wyniku zużywania się części, w skład których wchodzą, ulegają rozproszeniu w fazie podstawowej. Zanieczyszczeniami pośrednimi mogą być też mikroobiekty biologiczne, jak np. bakterie w wyniku fermentacji.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.