Isuzu 2CA1 panewki główne wału silnika

Panewki na czopy główne do 2CA1 dostępne na miejscu. Do Isuzu 2CA1 mamy w ofercie nie tylko panewki główne nominalne, ale także panewki do szlifowania wału korbowego. Różne nadwymiary panewek głównych Isuzu 2CA1 dostępne na miejscu.

Ciecze otrzymywane w wyniku syntezy są coraz częściej stosowane w układach hydraulicznych. Zastosowanie swoje zawdzięczają na ogół niskiej temperaturze krzepnięcia, dobrej stabilności lepkościowej (wyższy wskaźnik lepkości) oraz okoliczności, że są to najczęściej płyny ognioodporne. Najczęściej stosowaną cieczą w układach regulacji jest olej mineralny. Dzięki swoim własnościom jest on jednym z najlepszych płynów w zakresie temperatur od +5 do 50°C. Dobrze dobrany olej mineralny może znacznie polepszyć sprawność urządzenia.

Zanieczyszczenie oleju powoduje z jednej strony konieczność filtrowania, z drugiej zaś — konieczność okresowych przepłukiwań elementów układu. Ma to na celu usunięcie zanieczyszczeń osiadłych w przewodach i komorach roboczych obwodu. Do przepłukiwania obwodu nie można stosować wody (ze względu na korozję), benzyny oraz nafty (uszkodzenia złączy). Należy używać specjalnego oleju o dobrych własnościach czyszczących.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.