Isuzu 2CA1 głowica silnika

W ofercie nowe i regenerowane głowice do silnika Isuzu 2CA1. Każdorazowo sprawdzaj dostępność głowicy do Twojego silnika Isuzu 2CA1, potwierdzając czy dostępna jest głowica fabrycznie nowa, czy również używana/regenerowana.

Do zakupionych głowic istnieje możliwość zamówienia również zaworów głowicy, uszczelniaczy zaworowych czy gumek uszczelniających (uszczelniaczy zaworowych).

Często w miejsce zwykłego wkładu papierowego stosuje się wkład typu cyclopac. Łopatki zawirowujące powietrze z tworzywa sztucznego umieszczone są na obwodzie wkładu filtracyjnego. Wydaje się, że niecelowe jest stosowanie wkładu cyclopac do współpracy z monocyklonem, bowiem skuteczności odpylania monocykłonu i łopatek wkładu cyclopac są podobne, a dużo powierzchni filtracyjnej traci się na umieszczenie łopatek.

Optymalny filtr można skonstruować po dokładnej analizie pracy silnika i znajomości dokładnych charakterystyk przegród filtracyjnych. Charakterystyki przegród filtracyjnych są funkcją ich parametrów strukturalnych i funkcją warunków pracy. Przy konstrukcji filtru należy brać pod uwagę przynajmniej główne parametry, determinujące charakterystyki filtru.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.