Isuzu 2CA1 cewka gaszenia, elektromagnes pompy wtryskowej silnika

Oferujemy cewki gaszenia i elektromagnesy gaszenia do silnika Isuzu 2CA1.

Cewki gaszenia do pompy wtryskowej są dobrym rozwiązaniem gaszenia silnika stosowanego w maszynach rolniczych, budowlanych i przemysłowych. Występują w kilku wersjach – z kablem oraz z samą wtyczką.

Isuzu 2CA1 elektromagnes w standardowych wersjach montowany jest do pompy wtryskowej silnika i ma za zadanie rozłącznie pompy celem zgaszenia silnika.

Obecnie koncentruje się wszelkie badania i wysiłki technologiczne wyprodukowaniem materiałów włóknistych, tzn. materiałów które na skutek specjalnej obróbki mechanicznej i chemicznej odznaczają się w dużym stopniu strukturą włóknistą oraz odpowiednią odpornością mechaniczną, umożliwiającą użycie ich jako przegród filtracyjnych. Papiery filtracyjne, które znalazły w szerokim zakresie zastosowanie w technice filtrowania mechanicznego przy użyciu materiałów włóknistych, są produkowane z włókien celulozowych (papier, bibuła, karton) i są zaliczone do grupy materiałów chłonnych (w procesie filtrowania pracują powierzchniowo i wgłębnie). Używać będziemy terminu papier filtracyjny, określającego wyroby włókniste o małej gęstości właściwej i dużej porowatości niezależnie od składu chemicznego włókien.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.