Isuzu 2AB1, 2AA1 świece żarowe

W naszej ofercie znajdziesz wszystkie wersje świec żarowych do silnika Isuzu 2AB1, 2AA1. Świece do Isuzu 2AB1, 2AA1 mamy na miejscu, wysyłka jeszcze tego samego dnia.

Oprócz samych świec żarowych do Isuzu 2AB1, 2AA1 oferujemy również wszystkie rodzaje przekaźników do świec żarowych oraz innych elementów.

Świece żarowe do silnika Isuzu 2AB1, 2AA1 można zakupić u nas zarówno na sztuki, jak i w kompletach na cały silnik.

Zasobnik Lanova podzielony jest na dwie części połączone przewężeniem i urządzeniem umożliwiającym odcięcie jednej (dalszej) jego części. Rozwiązanie to nie wypływa z samej koncepcji zasobnika, a ma na celu umożliwienie zwiększenia stopnia sprężania przy rozruchu. Mimo, że działanie tego urządzenia jest zupełnie prawidłowe i pewne, w nowszych odmianach zrezygnowano z niego i wprowadzono wygodniejsze i powszechnie stosowane zapalniki. Chodziło o to, że pomijając już nieco droższe i trudne wykonanie oraz to, że grzybek zamykający przewężenie dość szybko się wypalał, sama operacja zamykania i otwierania grzybka po uruchomieniu, zwłaszcza w silnikach wielocylindrowych, była dość kłopotliwa. Poza tym zwiększony stopień sprężania przy rozruchu (o ok. 2 jednostki) dla podwyższenia temperatury w końcu suwu sprężania pociągał za sobą konieczność stosowania mocniejszych urządzeń rozruchowych.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.