Isuzu 2AB1, 2AA1 pompa oleju silnika

Pompa oleju silnikowego do silnika Isuzu 2AB1, 2AA1. Wysyłka kurierska na cały kraj. Dostawa wszystkich części do Isuzu 2AB1, 2AA1. Część dostępna od ręki lub na zamówienie.

Podaj dane ze swojego silnika Isuzu 2AB1, 2AA1, a dobierzemy pompę olejową do Twojego egzemplarza silnika. W ofercie również inne części związane z układem smarowania silnika Isuzu 2AB1, 2AA1.

Wśród zanieczyszczeń wewnętrznych wyróżnić możemy również produkty utleniania i polimeryzacji oleju (hydroksykwasy, żywice, asfalteny, karbeny i karboidy, monomery i polimery kwasów hydroksykarboksylowych itp.) oraz produkty spalania w stanie ciekłym lub stałym. Zanieczyszczenia ciekłe to paliwo, woda, kwas siarkawy i siarkowy. Ich ilość zależy od właściwości paliwa, prężności par, zawartości siarki, warunków pracy silnika (przechłodzenie, złe spalanie, zła praca układu zasilania, przedostawanie się gazów do miski oleju). Produkty spalania w stanie stałym — to cząstki sadzy i nagaru oraz związki ołowiu. Ich obecność jest wynikiem niepełnego spalania paliwa, skłonności oleju do tworzenia laków, koksów i nagarów, a ich wymiary są zdeterminowane głównie właściwościami dyspersyjnymi oleju.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.