Isuzu 2AB1, 2AA1 panewki korbowe

Panewki korbowe Isuzu 2AB1, 2AA1 dostępne od ręki zarówno STD, czyli nominalne, jak i nadwymiarowe. Panewki do korbowodów silnika Isuzu 2AB1, 2AA1 dostępne w wszystkich wersjach.

Panewki korbowe wału Isuzu 2AB1, 2AA1 – pomagamy dobrać stosowny nadwymiar, dysponujemy danymi do szlifu wału.

Pamiętaj! Nawet jeżeli inne firmy nie są w stanie dostarczyć panewki nawymiarowych do Isuzu 2AB1, 2AA1, my mamy je w ofercie, ponieważ dysponujemy panewkami wprost z rynku japońskiego, gdzie nadwymiary są dostępne!

Filtry papierowe stosowane do dokładnego oczyszczania paliwa są zbudowane tak samo jak filtry oleju, tzn. element papierowy, ukształtowany jest w postaci gwiazdy, zygzakowato ułożonych taśm papierowych lub w kształcie ośmiościennej harmonii oraz w formie dwuwarstwowej spirali . Elementy papierowe w kształcie spiralnej harmonijki wykonane są z odpowiednio zwiniętego papieru. Zwoje harmonijki nie leżą jeden na drugim, ale są względem siebie przesunięte, zapewniając większą efektywność wykorzystania objętości elementu. Zwinięty papier filtracyjny nałożony jest na metalową, perforowaną rurkę i uszczelniony na powierzchniach czołowych przez zawalcowanie w pokrywach. Z zewnątrz element filtracyjny osłonięty jest rurką z perforowanej tektury.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.