Isuzu 2AB1, 2AA1 uszczelka pod głowicę

W ciągłej sprzedaży mamy wszystkie części zamienne do silnika Isuzu 2AB1, 2AA1 w tym uszczelki pod głowicę. Do Isuzu 2AB1, 2AA1 mamy w ofercie również inne uszczelki silnika.

Skontaktuj się z nami i podaj oznaczenie modelu swojego silnika, a także model maszyn, w której ten silnik pracuje. Do modelu Isuzu 2AB1, 2AA1 mamy na miejscu większość części zamiennych i eksploatacyjnych.

Świadczymy również usługi remontowe i serwisowe silników Isuzu 2AB1, 2AA1. Zapytaj o warunki i dostarcz nam silnika na weryfikację.

Uszczelka głowicy Isuzu 2AB1, 2AA1 – wysyłka kurierem na cały kraj.

Ciepło nie wyzyskane w silniku unoszone jest przez spaliny o dość wysokiej temperaturze. Drogą tą uchodzi ok. 1/3 części ciepła, jakie wywiązuje się w silniku podczas spalania paliwa doprowadzonego do cylindrów, a więc prawie tyle, ile silnik zamienia na pracę. Drugą poważną pozycją jest ciepło unoszone przez czynnik chłodzący silnik. Ścianki komory spalania, a więc denko głowicy i denko tłoka oraz górne partie tulei cylindrowej narażone są na bardzo wysokie temperatury (rzędu 1900÷2600°C). Części te muszą być chłodzone, gdyż w przeciwnym razie wymiary ich i wytrzymałość uległyby zmianom prowadzącym do zniszczenia silnika już po kilku minutach pracy.

W naszej ofercie posiadamy wszystkie części do silników Isuzu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.