Isuzu 2.2DI wał korbowy silnika

Wał korbowy do Isuzu 2.2DI dostępny w naszej ofercie. Zapytaj również o wał używany lub regenerowanych do Isuzu 2.2DI. Mamy również w ofercie panewki wału do Isuzu 2.2DI.

Pamiętaj! Oferujemy panewki nadwymiarowe do wszystkich rodzajów wałów korbowych ISUZU 2.2DI. Mamy w ofercie także panewki w wysokich nadwymiarach!

Metoda odwirowywania zanieczyszczeń oleju — próbkę oleju rozcieńczoną rozpuszczalnikiem rozlewa się do specjalnych probówek i poddaje się działaniu siły odśrodkowej. Oddzielanie zanieczyszczeń jest zdeterminowane wartością przyspieszenia odśrodkowego, lepkością zawiesiny, różnicą gęstości cieczy i zanieczyszczeń oraz czasem wirowania. Wydzielanie zanieczyszczeń odbywa się w sposób następujący: rozcieńczoną próbkę oleju zalewa się do probówek, które umieszcza się w uchwytach wirówki. Następnie włącza się wirówkę, nadając taką prędkość obrotową wirnikowi, aby zapewnić przyspieszenie odśrodkowe równe 8000 g w ciągu 10 min lub 10 000 g w ciągu 10 min. Po upływie tego czasu oddziela się ostrożnie roztwór od osadu przez dekantację, napełnia się probówkę czystym eterem i ponownie odwirowuje przy takich samych parametrach, aż rozpuszczalnik całkowicie wymyje olej z osadu. Następnie probówki suszy się w temp. 105°C, aby odparować resztki rozpuszczalnika i oznacza się koncentrację zanieczyszczeń.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.