Isuzu 2.2DI uszczelka pod głowicę

W ciągłej sprzedaży mamy wszystkie części zamienne do silnika Isuzu 2.2DI w tym uszczelki pod głowicę. Do Isuzu 2.2DI mamy w ofercie również inne uszczelki silnika.

Skontaktuj się z nami i podaj oznaczenie modelu swojego silnika, a także model maszyn w której ten silnik pracuje. Do modelu Isuzu 2.2DI mamy na miejscu większość części zamiennych i eksploatacyjnych.

  • Isuzu 2.2DI
  • Isuzu 2.2 DI
  • Isuzu DI 2.2

Świadczymy również usługi remontowe i serwisowe silników Isuzu 2.2DI. Zapytaj o warunki i dostarcz nam silnika na weryfikację.

Uszczelka głowicy Isuzu 2.2DI – wysyłka kurierem na cały kraj.

Istnieją silniki przewidziane do pracy jedynie w bardzo wąskich granicach prędkości obrotowych i w tych przypadkach wyżej opisana instalacja może być wprowadzona. Inaczej działają, do dziś stosowane przez węgierską wytwórnię Csepel, pompy typu Jendrassik. W czasie suwu ssania pompy, gdy tłoczek przesuwa się ku dołowi, zostaje napięta krzywką silna sprężyna, która wyzwolona w odpowiedniej chwili wywołuje ruch tłoczka ku górze, a tym samym tłoczenie paliwa do wtryskiwacza. Zaletą tego układu jest stała prędkość ruchu tłoczka ku górze, a więc i niezmienna jakość rozpylania, gdyż zależy ona jedynie od siły sprężyny i masy części ruchomych.

W naszej ofercie posiadamy wszystkie części do silników Isuzu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.