Isuzu 2.2DI tulejki korbowe

Tulejki do korbowodów Isuzu 2.2DI. W ofercie do Isuzu 2.2DI nie tylko tulejki korbowodowe, ale również wiele innych części zamiennych.

Stosowanie filtru o wysokiej dokładności filtracji zapewni wystarczającą skuteczność i trwałość ok. 10 000 km, ale istnieje wtedy niebezpieczeństwo zatrzymywania aktywnych dodatków z oleju oraz wzrostu oporu hydraulicznego filtru. Badania miały na celu dobranie optymalnych przegród filtrujących do różnych typów silników przy stosowaniu olejów z dodatkami dyspergującymi. Kryterium przydatności filtru było zużycie elementów silnika i czas pracy oleju do wymiany. Wyniki tych badań są w wielu przypadkach sprzeczne.

Wg Grigoriewa ze wzrostem właściwości dyspersyjnych oleju pogarsza się jakość jego oczyszczania przez wirówkę, filtry szczelinowe i papierowe. Ilość zanieczyszczeń w oleju jest najmniejsza przy stosowaniu przegród papierowych o dokładności filtracji 15÷30 µm. Przy stosowaniu filtrów o wyższej dokładności oczyszczania ze wzrostem właściwości dyspergujących oleju zmniejsza się zdolność przepustowa przegrody porowatej.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.