Isuzu 2.2DI termostat

W ofercie wszystkie wersje termostatów do silnika Isuzu 2.2DI. Większość wersji termostatów do Isuzu 2.2DI mamy na miejscu. Skontaktuj się z nami, zamów termostat, a już następnego dnia zamontujesz go do swojego silnika.

  • Isuzu 2.2DI
  • Isuzu 2.2 DI
  • Isuzu DI 2.2

Termostat Isuzu 2.2DI to jeden z ważniejszych elementów silnika odpowiadający za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

Gaźnik z powodu konieczności wprowadzenia dużych prędkości przepływu przez gardziel stawia duży opór, co wpływa niekorzystnie na współczynnik napełnienia. Aby sprawy nie pogarszać, unika się długich i krętych przewodów ssących, co skłania niektórych konstruktorów do rozwiązań wielogaźnikowych. Moc uzyskiwana tym sposobem niewątpliwie poprawia się, jednakże dzieje się to najczęściej kosztem sprawności ogólnej, gdyż precyzyjne współdziałanie kilku gaźnik ów jest praktycznie trudne do osiągnięcia. Jest to więc środek słuszny raczej w dziedzinie wyczynowych silników trakcyjnych lub w dziedzinie pojazdów wojskowych, gdzie dodatkowe połączenie cylindrów wspólnym przewodem ssącym zwiększa jednocześnie niezawodność zasilania. Radykalną poprawę napełnienia uzyskuje się rezygnując w ogóle z gaźnika i doprowadzając paliwo do cylindrów za pomocą wtryskiwaczy i pompy wtryskowej.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.