Isuzu 2.2DI świece żarowe

W naszej ofercie znajdziesz wszystkie wersje świec żarowych do silnika Isuzu2.2DI. Świece do Isuzu 2.2DI mamy na miejscu, wysyłka jeszcze tego samego dnia.

Oprócz samych świec żarowych do Isuzu 2.2DI oferujemy również wszystkie rodzaje przekaźników do świec żarowych oraz innych elementów.

  • Isuzu 2.2DI
  • Isuzu 2.2 DI
  • Isuzu DI 2.2

Świece żarowe do silnika Isuzu 2.2DI można zakupić u nas zarówno na sztuki, jak i w kompletach na cały silnik.

Doskonałe wyniki uzyskane w wirówkach nasunęły myśl wprowadzenia bardzo prostego i niezawodnego filtrowania oleju w silnikach niewielkich i krótkich. W takim rozwiązaniu olej z pompy przez wiercenie w wale korbowym dostaje się do rozbudowanego w kształcie bębna koła pasowego i dzięki sile odśrodkowej osadza we wgłębieniach między nadlewami śrub wszelkie zanieczyszczenia, po czym wewnętrznymi wierceniami dostaje się do łożysk. Dla dodatkowego oczyszczenia można doskonale wyzyskać wiercenia w czopie korbowym, gdzie też po pewnym czasie tworzy się twarda skorupa osadu. Osad gromadzący się w bębnie koła, po odkręceniu pokrywy, należy okresowo wybierać, natomiast osad w wale korbowym, którego jest znacznie mniej, wystarczy usuwać jedynie w czasie napraw głównych silnika, gdyż nawet znaczne jego nagromadzenie się w czopach nie pociąga za sobą zakłóceń w dopływie oleju do panewek.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.