Isuzu 2.2DI pompa wtryskowa

Wszystkie typy pomp wtryskowych i innych pomp do silnika Isuzu 2.2DI. W ofercie także części zamienne do regeneracji pomp wtryskowych Isuzu 2.2DI.

Zapytaj również o regeneracje pompy w naszym warsztacie. Zajmujemy się wszystkimi typami pomp wtryskowych Isuzu 2.2DI oraz pokrewnymi.

Krzywa przenikania powstaje w wyniku wyznaczenia współczynników przenikania dla cząstek o różnych średnicach i połączenia wartości tych współczynników na wykresie. Krzywa przenikania umożliwia teoretyczne obliczenie ilości cząstek o określonej średnicy przechodzących przez filtr. Krzywa przenikania jest matematyczną modyfikacją krzywej skuteczności początkowej.

Ogólny współczynnik przenikania jest to stosunek masy zanieczyszczeń w jednostce objętości filtrowanej cieczy wypływającej z filtru do analogicznej masy dla cieczy wpływającej do filtru. Współczynnik ten zależny jest od właściwości przegrody filtracyjnej i składu granulometrycznego substancji zanieczyszczającej. Obliczanie ogólnego współczynnika przenikania ma sens tylko dla ściśle zdeterminowanego składu dyspersyjnego zanieczyszczeń testowych.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.