Isuzu 2.2DI panewki korbowe

Panewki korbowe Isuzu 2.2DI dostępne od ręki zarówno STD, czyli nominalne, jak i nadwymiarowe. Panewki do korbowodów silnika Isuzu 2.2DI dostępne w wszystkich wersjach.

Panewki korbowe wału Isuzu 2.2DI – pomagamy dobrać stosowny nadwymiar, dysponujemy danymi do szlifu wału.

Pamiętaj! Nawet jeżeli inne firmy nie są w stanie dostarczyć panewki nawymiarowych do Isuzu 2.2DI, my mamy je w ofercie, ponieważ dysponujemy panewkami wprost z rynku japońskiego, gdzie nadwymiary są dostępne!

Dopuszczalne zawartości w temperaturze 20°C przy ciśnieniu atmosferycznym 760 mm Hg olejów mineralnych i innych cieczy smarnych w postaci par w powietrzu jako gazie roboczym wynoszą do 1,5 lub 3 mg/m3 w temperaturze pracy od —30 do +50°C i do 1 lub 2 mg/m3 w temperaturze pracy od —50 do +50°C. Pamiętać należy również o tym, że zawartość wagowa zanieczyszczeń stałych nie może przekraczać 0,1 mg/m3 powietrza określona w warunkach 20°C przy ciśnieniu atmosferycznym 760 mm Hg.

W powietrzu stosowanym jako gaz roboczy w urządzeniach sterujących niskiego, średniego i wysokiego ciśnienia dopuszcza się zawartości śladowe (bez podawania ilości) par niektórych kwasów i zasad ale nie dopuszcza się, aby w powietrzu wchodzącym do urządzenia znajdowały się cząstki stałe, których największy wymiar liniowy przekracza 0,5 lub 5 mikrometrów.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.