Isuzu 2.2DI panewki główne wału silnika

Panewki na czopy główne do 2.2DI dostępne na miejscu. Do Isuzu 2.2DI mamy w ofercie nie tylko panewki główne nominalne, ale także panewki do szlifowania wału korbowego. Różne nadwymiary panewek głównych Isuzu 2.2DI dostępne na miejscu.

Każdą z podstawowych własności oleju należy brać pod uwagę i dążyć do tego, aby te własności były optymalne. Niektóre parametry mogą być poprawione przez zastosowanie dodatków, inne przez przeprowadzenie określonych zabiegów technologicznych. Należy jednak zaznaczyć, że dodatki mogą polepszyć jedną własność, a często być przyczyną pogorszenia innych własności. Konieczne jest więc takie ich dozowanie, aby olej mógł jak najlepiej spełniać postawione mu zadanie. Wymaga to jednak żmudnych i długotrwałych prób.

Woda jest najtańszym płynem stosowanym w układach hydraulicznych. Ma ona niską smarność oraz powoduje korozję części metalowych. Rozpuszczone w wodzie oleje mineralne poprawiają smarność. Wadą takiego rozwiązania jest powstająca korozja biochemiczna, spowodowana przez fermentację anaerobów w zamkniętym obiegu.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.