Isuzu 2.2DI korbowód

Korbowód do silnika Isuzu 2.2DI dostępny w naszej ofercie. Większość wersji korbowodów do Isuzu 2.2DI mamy dostępnych na miejscu. Do wielu wersji istnieje również możliwość zakupu korbowodów regenerowanych Isuzu 2.2DI.  Zapytaj od razu o panewki do tego korbowodu. Są dostępne nie tylko panewki nominalne, ale również nadwymiarowe w różnych szlifach!

Filtry specjalne – są to filtry o specjalnej konstrukcji, stosowane w niektórych silnikach spalinowych z zasady stacjonarnych, pracujących w ciężkich warunkach. Są to np. filtry wirnikowe, które stanowią wyposażenie silników stacjonarnych pracujących w atmosferze o dużym stężeniu zapylenia nie wymagających powietrza o wysokiej czystości, ale małych oporach przepływu.

Filtry powietrza do pojazdów mechanicznych dobiera się w zależności od: stężenia zapylenia powietrza, objętościowego natężenia przepływu, wymaganej skuteczności odpylania, okresu międzyobsługowego. Filtr powietrza powinien mieć też następujące właściwości: wysoką skuteczność odpylania, małe opory przepływu, duże chłonności pyłu, małe wymiary i masę oraz dużą trwałość mechaniczną.

W naszej ofercie posiadamy wszystkie części do silników Isuzu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.