Isuzu 2.2DI cewka gaszenia, elektromagnes pompy wtryskowej silnika

Oferujemy cewki gaszenia i elektromagnesy gaszenia do silnika Isuzu 2.2DI.
Cewki gaszenia do pompy wtryskowej są dobrym rozwiązaniem gaszenia silnika stosowanego w maszynach rolniczych, budowlanych i przemysłowych. Występują w kilku wersjach – z kablem oraz z samą wtyczką.
Isuzu 2.2DI elektromagnes w standardowych wersjach montowany jest do pompy wtryskowej silnika i ma za zadanie rozłącznie pompy celem zgaszenia silnika.

Ze względu na masowość zastosowań filtrów dokładnego i bardzo dokładnego oczyszczania, wykorzystywanie filtrów metalowych staje pod znakiem zapytania głównie ze względu na ich wysoką cenę oraz na ogół niezbyt dużą trwałość. Chociaż filtry metalowe (spieki, sita filtracyjne, wkłady szczelinowe) umożliwiają stosowanie regeneracji, a więc wielokrotne użycie tego samego wkładu, to jednak trudności w organizacyjno-technicznym rozwiązaniu tego problemu są głównym czynnikiem powodującym, że zainteresowanie producentów i użytkowników urządzeń pływowych zwróciło się ku stosowaniu wkładów filtracyjnych jednorazowego użytku, tanich i jednocześnie zapewniających uzyskanie założonych charakterystyk filtracyjnych. To właśnie stanowi podstawową przyczynę coraz większego zwrócenia uwagi na opracowanie nowych materiałów filtracyjnych głównie papierowych, wełnianych i bawełnianych oraz porowatych folii filtracyjnychz tworzyw sztucznych.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.