Isuzu 4LB1 uszczelki silnika, zestaw uszczelek silnika

W ofercie zestawy uszczelek i uszczelniaczy silnika Isuzu 4LB1. Części dostępne na miejscu. Silnik 3-cyl. Isuzu to jedna z popularniejszych jednostek napędowych tego producenta. Stosowana była w wielu modelach maszyn budowlanych, transportowych i rolniczych.

W ofercie takie uszczelki jak:

  • Zestaw uszczelek góra Isuzu 4LB1 / zestaw uszczelek głowicy Isuzu 4LB1
  • Uszczelka miski olejowej Isuzu 4LB1
  • Uszczelka pokrywy zaworowej Isuzu 4LB1 / Uszczelka klawiatury Isuzu 4LB1
  • Uszczelka kolektora wydechowego Isuzu 4LB1
  • Uszczelka kolektora ssącego Isuzu 4LB1

Pamiętaj, przed zamówieniem każdorazowo sprawdzaj telefonicznie lub e-mailowo dostępność uszczelek to Twojej wersji Isuzu 4LB1.

W pompowtryskiwaczu Cummins, dawka paliwa dopływa przewodem do oprawy i wierceniem, poprzez zaworek zwrotny, dociera do przestrzeni pod stożkowo zakończonym tłoczkiem. Przestrzeń ta jest kilkakrotnie większa od objętości dawki i łączy się przez otworek wtryskiwacza z komorą spalania. Doprowadzenie paliwa pod tłoczek odbywa się w tym czasie, gdy w cylindrze silnika przebiega suw sprężania. Paliwo więc nie tylko nie wycieka przez otworek do komory spalania, ale przeciwnie, gorące powietrze wypełnia całą pozostałą wolną przestrzeń pod tłoczkiem, mieszając się z paliwem i podgrzewając je. W odpowiedniej chwili sterowany krzywką tłoczek pompy zostaje pchnięty ku dołowi, wtryskując całą przygotowaną porcję zmieszanego z powietrzem paliwa do cylindra.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.