Isuzu 4LB1 uszczelka pod głowicę

W ciągłej sprzedaży mamy wszystkie części zamienne do silnika Isuzu 4LB1 w tym uszczelki pod głowicę. Do Isuzu 4LB1 mamy w ofercie również inne uszczelki silnika

Skontaktuj się z nami i podaj oznaczenie modelu swojego silnika, a także model maszyn w której ten silnik pracuje. Do modelu Isuzu 4LB1 mamy na miejscu większość części zamiennych i eksploatacyjnych.

Świadczymy również usługi remontowe i serwisowe silników Isuzu 4LB1. Zapytaj o warunki i dostarcz nam silnika na weryfikację.

Uszczelka głowicy Isuzu 4LB1 – wysyłka kurierem na cały kraj.

Wolnobieżne silniki gazowe często wyposażone są w iskrownik podrywkowy niskiego napięcia. W urządzeniu tym twornik sprzężony z dźwignią zostaje wychylony o pewien kąt zderzakiem, osadzonym najczęściej na tarczy wału rozrządu, co powoduje napięcie sprężyn. Po ześliźnięciu się zderzaka z dźwigni sprężyny energicznie doprowadzają twornik do pierwotnego położenia, a ściślej, nawet nieco dalej wskutek bezwładności części biorących udział w tym ruchu. Powoduje to szybkie przecięcie linii sił pola magnetycznego i powstanie w uzwojeniu twornika prądu o napięciu rzędu 100-150 V. Wewnątrz komory spalania umieszczona jest zapalnica mająca jedną końcówkę stałą, drugą zaś ruchomą, dociskaną przez sprężynę i dźwigienkę do końcówki stałej. W chwili gdy napięcie prądu w uzwojeniu twornika osiąga swoją największą wartość, łącznik rozwiera styki i powoduje przeskok iskry.

W naszej ofercie posiadamy wszystkie części do silników Isuzu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.