Isuzu 4LB1 termostat

W ofercie wszystkie wersje termostatów do silnika Isuzu 4LB1. Większość wersji termostatów do Isuzu 4LB1 mamy na miejscu. Skontaktuj się z nami, zamów termostat, a już następnego dnia zamontujesz go do swojego silnika.

Termostat Isuzu 4LB1 to jeden z ważniejszych elementów silnika odpowiadający za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

W silnikach, od których wymaga się długich przebiegów, olej płynie dalej przewierconym trzonem korbowodu do sworznia tłokowego, a w przypadku konieczności chłodzenia denka tłoka przez natryskiwanie olejem — jeszcze do rozpylacza we łbie korbowodu. Poza tym główny przewód zasila wszystkie łożyska wału rozrządu oraz w większości przypadków (przy krytym górnym rozrządzie) klawiaturę, a więc dźwigienki sterujące ruchem zaworów. Gdy olej zostanie przetłoczony przez wszystkie wymienione miejsca, osiada na ściankach i spływa do miski olejowej, gdzie ponownie zassany powtarza swój obieg, który trwa zależnie od wielkości silnika 30 – 120 sek. W przewidywaniu tego spływu po ściankach należy unikać wszelkich półek czy kieszeni, gdzie olej mógłby się niepotrzebnie gromadzić.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.