Isuzu 4LB1 świece żarowe

W naszej ofercie znajdziesz wszystkie wersje świec żarowych do silnika Isuzu 4LB1. Świece do Isuzu 4LB1 mamy na miejscu, wysyłka jeszcze tego samego dnia.

Oprócz samych świec żarowych do Isuzu 4LB1 oferujemy również wszystkie rodzaje przekaźników do świec żarowych oraz innych elementów.

Świece żarowe do silnika Isuzu 4LB1 można zakupić u nas zarówno na sztuki, jak i w kompletach na cały silnik.

Zaleca się wykorzystanie wszelkich dostępnych możliwości, by skrócić czas rozruchu, pod którym w tym przypadku należy rozumieć okres od uruchomienia silnika do osiągnięcia względnej równowagi cieplnej. Trzeba używać płynnego, rzadkiego oleju i dbać o to, by w czasie zimy pomieszczenie silnika było ogrzewane. Rzadsze gatunki olejów  ułatwiają rozruch silnika, dzięki czemu urządzenia rozruchowe mogą być skromniejsze, a po drugie — olej w silniku wskutek pracy w temperaturze 50-70 °C ma tendencję do gęstnienia, gdyż lżejsze składniki stosunkowo szybko odparowują. Poza tym w oleju, który zmywa częściowo nagar osiadający na gładzi, tworzy się szlam. Najodpowiedniejszy olej zależy od przewidzianych czy istniejących luzów i od warunków, w których silnik pracuje.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.