Isuzu 4LB1 pompa paliwa

Pompy paliwowe do silnika Isuzu 4LB1. Pompy podające paliwo we wszystkich wersjach. Niezależnie od tego jaką wersję pompy paliwa potrzebujesz do swojego silnika Isuzu 4LB1 mamy ją w swojej ofercie. Oferujemy także pomy wtryskowe do Isuzu 4LB1.

  • Isuzu 4LB1 pompa podająca paliwo
  • Isuzu 4LB1 pompka zasilająca na wałek rozrządu (pompa do bloku)
  • Isuzu 4LB1 elektryczna pompa paliwa

Oleje przepracowane oraz zanieczyszczenia z filtrów odpowiadają zanieczyszczeniom rzeczywistym. W oleju przepracowanym znajdują się także osady z dna miski oleju. Są to cząstki o dużych wymiarach, które w rzeczywistych warunkach pracy silnika nie biorą udziału w procesie filtracji. Olej przepracowany ma inne właściwości niż olej świeży. Ma mniejszą koncentrację dodatków uszlachetniających, inną lepkość, zawiera paliwo, ma inne właściwości zwilżające. Jest to zaletą zanieczyszczenia testowego. Zanieczyszczenia największe można wyeliminować przez odstanie oleju.

Zasadniczą wadą oleju przepracowanego, jako zanieczyszczenia testowego jest trudność uzyskania powtarzalnych jego właściwości. Należałoby gromadzić bardzo duże ilości oleju, a uzyskiwane wyniki nie byłyby porównywalne. Osad pobrany z filtrów dokładnego oczyszczania może być uzyskany tylko w przypadku pracy na olejach bez dodatków dyspergujących. W przypadku olejów HD na filtrze nie tworzy się warstwa osadu, nawet po długim okresie pracy.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.