Isuzu 4LB1 pompa oleju silnika

Pompa oleju silnikowego do silnika Isuzu 4LB1. Wysyłka kurierska na cały kraj. Dostawa wszystkich części do Isuzu 4LB1. Część dostępna od ręki lub na zamówienie.

Podaj dane ze swojego silnika Isuzu 4LB1, a dobierzemy pompę olejową do Twojego egzemplarza silnika. W ofercie również inne części związane z układem smarowania silnika Isuzu 4LB1.

Cząstki o wymiarach większych są mniej wytrzymałe i przy niewielkich naciskach rozpadają się na mniejsze. Wymiar cząstek zanieczyszczeń (metalicznych) jest taki sam, jak największa wysokość mikronierówności powierzchni elementów silnika. Na podstawie badań statystycznych wymiarów cząstek zanieczyszczeń oleju stwierdzono, że skład granulometryczny zanieczyszczeń oleju można opisać dystrybuantą rozkładu Rosin-Rammlera-Sperlinga.

Największym stopniem rozdrobnienia (parametr dr) odznaczają się zanieczyszczenia olejów z dodatkami dyspergującymi. Najmniejsze wartości parametru dr występują dla olejów bez dodatków. Jest charakterystyczne, że zanieczyszczenia olejów pracujących w silnikach o ZS mają wyższe wartości parametru dr niż dla pozostałych olejów. Najmniejsze wartości n (zakres średnic cząstek) występują dla zanieczyszczeń olejów bez dodatków i olejów świeżych – największe dla zanieczyszczeń z filtrów przegrodowych i olejów z dodatkami dyspergująco-myjącymi.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.