Isuzu 4LB1 pierścienie oporowe

Pierścienie oporowe wału korbowego silnika Isuzu 4LB1. Możliwość zamówienia pierścieni do silnika Isuzu 4LB1 wraz z dostawą kurierską. Dystanse wału korbowego Isuzu 4LB1 – pierścienie dystansowe dostępne we wszystkich wersjach.

W metodach różnych krajów, do badania skuteczności odpylania i chłonności filtru stosowane są pyły wzorcowe odpowiadające pyłom rzeczywistym zasysanym do układów dolotowych silników spalinowych. Zasady pracy stanowisk pomiarowych są podobne, różnice występują w konstrukcji niektórych elementów. Większe różnice istnieją w metodach pomiarów parametrów, będących podstawą obliczania skuteczności odpylania filtru.

Podstawą doboru pyłu do badań jest definicja, wg której jako pył uznano cząstki stałe o wymiarach od 1 do 200 µm, które opadają w powietrzu z prędkością stałą 0,03 do 100 cm/s. W badaniach filtrów stosuje się cząstki o średnicy 0÷150 µm przygotowane przez odsianie cząstek większych. Stężenie mieszanki powietrza i pyłu reguluje się w granicach od 0,01 do 2 g/m3, zmniejszając kąt nachylenia i liczbę obrotów ślimaka dozownika pyłu.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.