Isuzu 4LB1 panewki korbowe

Panewki korbowe Isuzu 4LB1 dostępne od ręki zarówno STD, czyli nominalne, jak i nadwymiarowe. Panewki do korbowodów silnika Isuzu 4LB1 dostępne w wszystkich wersjach.

Panewki korbowe wału Isuzu 4LB1 – pomagamy dobrać stosowny nadwymiar, dysponujemy danymi do szlifu wału.

Pamiętaj! Nawet jeżeli inne firmy nie są w stanie dostarczyć panewki nawymiarowych do Isuzu 4LB1, my mamy je w ofercie, ponieważ dysponujemy panewkami wprost z rynku japońskiego, gdzie nadwymiary są dostępne!

Wysiłki producentów papieru skupiają się obecnie na tworzeniu papierów o takim rozkładzie wymiarów porów, aby zapewnić jak najwyższą chwilową skuteczność oczyszczania. W silnikach bardzo wysilonych, szczególnie z zapłonem samoczynnym, stosuje się w dalszym ciągu układ dwóch filtrów: pełnoprzepływowy i bocznikowy, który ma przegrodę o wyższej dokładności.

Kryteria ekonomiczne spowodowały, że ostatnio dąży się do budowy filtrów złożonych, zamontowanych w jednej obudowie lub filtrów o podwójnym medium. Badania trwałości elementów papierowych wykazały, że można zastosować papiery o wyższej dokładności filtracji. Jednak wprowadzenie nowych materiałów filtracyjnych o wyższej dokładności i skuteczności jest możliwe w przypadku, gdy media te nie będą zatrzymywały dodatków uszlachetniających z olejów.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.