Isuzu 4LB1 korbowód

Korbowód do silnika Isuzu 4LB1 dostępny w naszej ofercie. Większość wersji korbowodów do Isuzu 4LB1 mamy dostępnych na miejscu. Do wielu wersji istnieje również możliwość zakupu korbowodów regenerowanych Isuzu 4LB1.  Zapytaj od razu o panewki do tego korbowodu. Są dostępne nie tylko panewki nominalne, ale również nadwymiarowe w różnych szlifach!

Przy równych oporach przepływu i skuteczności filtracji papierów filtracyjnych i włóknin, włókniny mają kilkakrotnie wyższe chłonności zanieczyszczeń. Stosowanie włóknin na przedfiltry dokładnych filtrów papierowych powoduje kilkakrotne przedłużenie trwałości filtrów. Obecnie włókniny stosowane są na przedfiltry papierowych filtrów powietrza, paliwa i oleju.

Filce otrzymuje się poprzez spilśnianie włókien naturalnych (wełny stanowią podstawowy surowiec). W filtracji oleju a szczególnie paliwa mają powszechnie zastosowanie filce wełniane i z włókien syntetycznych. Przypadkowy układ włókien w filcu i ich sprężystość powoduje, że włókna mają skłonność do wzajemnego odpychania. Skutkiem tego wytwarza się między nimi duża swobodna przestrzeń.

W naszej ofercie posiadamy wszystkie części do silników Isuzu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.