Isuzu 4LB1 cewka gaszenia, elektromagnes pompy wtryskowej silnika

Oferujemy cewki gaszenia i elektromagnesy gaszenia do silnika Isuzu 4LB1.

Cewki gaszenia do pompy wtryskowej są dobrym rozwiązaniem gaszenia silnika stosowanego w maszynach rolniczych, budowlanych i przemysłowych. Występują w kilku wersjach – z kablem oraz z samą wtyczką.

Isuzu 4LB1 elektromagnes w standardowych wersjach montowany jest do pompy wtryskowej silnika i ma za zadanie rozłącznie pompy celem zgaszenia silnika.

Wybór kształtu ziaren proszku wyjściowego do produkcji filtrów ma istotne znaczenie, gdyż decyduje on o własnościach wykonywanych filtrów. Filtry kulkowe (o ziarnach w kształcie kulek) charakteryzują się większą zdolnością regeneracji w porównaniu z filtrami wykonanymi z proszku niekulistego (o ziarnach niekulistych). W przypadku jednak ziaren niekulistych o gładkich powierzchniach, zdolność regeneracji, rozumiana jako możliwość pełnego oczyszczenia wkładu z osiadłych zanieczyszczeń przy zastosowaniu określonej metody regeneracji, jest praktycznie jednakowa. W filtrach kulkowych łatwiej można uzyskać w procesie technologicznym jednorodność wymiarów porów, a zatem zapewnić ściśle określoną efektywność filtrowania.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.