Koparka KOBELCO części zamienne silnika Isuzu

Oferujemy wszystkie części zamienne do silników ISUZU, HINO, MITSUBISHI, CUMMINS pracujących w koparkach, dźwigach i innych maszynach budowlanych marki KOBELCO.

Niezależnie od tego jaki silnik pracuje w Twojej maszynie Kobelco, oferujemy części zamienne do tego. Do wielu nietypowych silników mamy części zamienne.

części do silnika koparki Kobelco

Do zaoferowania mamy w sprzedaży uszczelki, filtry (filtr oleju, filtr paliwa, filtr powietrza), tłoki nadwymiarowe, pierścienie, pompy wody, termostaty, panewki, pompy, a w tym pompy wody oraz wiele innych elementów składowych silnika.

Przy składaniu zamówienia podaj nam wszystkie dane, znajdującesię na silniku oraz model maszyny, w której podany silnik pracuje. Jeśli nie posiadasz pełnych danych z silnika, pomocne są dla nas wykonane zdjęcia poszukiwanych części. Ułatwią nam one wyszukanie dla Ciebie części do Twojego silnika. Oprócz części silnikowych, w ofercie mamy również inny osprzęt do tej maszyny.

W ofercie mogą Państwo znaleźć części oryginalne, nowe, używane, regenerowane, a także dobrej, wysokiej jakości zamienniki, które sprzedajemy w korzystnej dla Państwa cenie.

części zamienne do silnika koparki Kobelco

Jeśli masz kłopot ze znalezieniem części zamiennych do swojej maszyny marki KOBELCO, skontaktuj się z naszymi konsultantami. Wyręczą oni Państwa w poszukiwaniu części i sprawnie dobiorą odpowiednie zamienniki.

W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Szybko odpowiemy na Państwa zapytania.

Prowadzimy sprzedaż stacjonarną i wysyłkową. Zamówiona przez Państwa część tego samego dnia wysyłana jest do Państwa kurierem.  Zajmujemy się też serwisowaniem silników dostępnych na rynku występujących w maszynach marki KOBELCO.