HITACHI ZX 70 części silnika

Mamy do zaoferowania wszystkie części zamienne do silnika ISUZU występującego w koparkach HITACHI ZX70. Dostępność większości części silnikowych na miejscu. Wysyłamy części  tego samego dnia kurierem.

Obsługujemy modele tj. HITACHI ZX70(LC), HITACHI ZX70LC-3.

koparka HITACHI ZX 70 części silnika

W razie pytań skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Działanie tego urządzenia jest następujące: Rękojeść zamocowana na śrubie o dużym skoku służy do przemieszczania nakrętki wraz z widełkami. Widełki te przesuwając koło zębate z osi umożliwiają jego zazębienie z kołem (przy wzdłużnym posuwie suportu). W położeniu koła, wyłączony jest zarówno posuw wzdłużny, jak i poprzeczny. W tym przypadku nakrętka 33 znajduje się w takim położeniu, że występ tulei 35 wchodzi w wyjęcie nakrętki 33, wskutek czego można przekręcić rękojeść 21 wraz z tuleją 35 w dowolnym kierunku, czyli można włączać i wyłączać zamek.

Ruch wzdłużny nakrętki, a tym samym włączenie posuwu mechanicznego od wałka pociągowego nie jest możliwe. W tym wypadku można swobodnie włączać posuw mechaniczny od wałka pociągowego. Z kolei przy włączonym posuwie mechanicznym od wałka pociągowego włączenie zamka uniemożliwiają występy nakrętki. Dolna część suportu wsparta na prowadnicach zewnętrznych loża nazywa się saniami wzdłużnymi. Na powierzchni przedniej części sań wzdłużnych zamocowana jest skrzynka suportowa.