HITACHI ZX 670 części silnika

Mamy do zaoferowania wszystkie części zamienne do silnika ISUZU występującego w koparkach HITACHI ZX670. Dostępność większości części silnikowych na miejscu. Wysyłamy części  tego samego dnia kurierem.

koparka HITACHI ZX 670 części silnika

W razie pytań skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Urządzenie blokujące skrzynki suportowej tokarki TUS-230. Dla uniemożliwienia nieprawidłowych połączeń napędu, które mogą spowodować uszkodzenie tokarki, zastosowane są mechanizmy blokujące. Np. nie można podczas napędu suportu od wałka pociągowego zamykać zamka na śrubie pociągowej, gdyż śruba pociągowa wówczas się nie obraca. Gdyby nie było w skrzynce suportowej urządzeń przeciwdziałających temu, to nastąpiłoby połamanie naj-słabszego elementu napędu.

Korpus imaka wzniesie się ponad kołek ustalający, następuje obrót korpusu imaka z rękojeścią wskutek tarcia górnej jego powierzchni o podkładkę nakrętki. Po ustawieniu następnego noża na pozycji roboczej wprowadza się kołek w następny otwór przez dokręcenie rękojeści. Korpus konika wykonany z żeliwa spoczywa na płycie umieszczonej na wewnętrznych prowadnicach tokarki. Konstrukcja konika umożliwia poprzeczne przesuwanie górnej części konika po płycie, co wykorzystane jest w toczeniu stożków o małej zbieżności.