HITACHI ZX 450 części silnika

Mamy do zaoferowania wszystkie części zamienne do silnika ISUZU występującego w koparkach HITACHI ZX450. Dostępność większości części silnikowych na miejscu. Wysyłamy części  tego samego dnia kurierem.

Obsługujemy modele tj. HITACHI ZX450 ZX450LC, HITACHI ZX450H ZX450LCH, HITACHI ZX450T ZX450MTH.

koparka HITACHI ZX 450 części silnika

W razie pytań skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Końcówka wrzeciona powinna wystawać możliwie najkrócej z wrzeciona w celu zapobieżenia drganiom i biciu. Uchwyt jest w tym wypadku osadzony na dokładnej powierzchni stożkowej końcówki i ustalony za pomocą wpustu. Nakrętka służy do dociśnięcia gniazda uchwytu do końcówki wrzeciona. Końcówka ta w porównaniu z poprzednią ma tę zaletę, że jest krótsza oraz lepiej środkuje (centruje) uchwyt. Jej wadą jest to, że jest bardziej złożona. Wałki obrabiarek są poza wrzecionem podstawowymi elementami przenoszącymi napęd. Od „zachowania się” wałków podczas pracy tokarki zależy również w dużym stopniu dokładność obróbki i trwałość tokarki. Wobec tego co do wałków stawiane są następujące wymagania: Wałki muszą być dostatecznie dokładne, sztywne.

Osiąga się to przez odpowiedni dobór materiału na wałki, odpowiednie ich ukształtowanie, przez staranną obróbkę mechaniczną i cieplną i wreszcie przez użytkowanie obrabiarki zgodnie z instrukcją. Mechanizm posuwu. Samoczynny posuw suportu jest kinematycznie związany z ruchem obrotowym wrzeciona.

Mechanizm posuwów w pociągowej tokarce kłowej składa się z nawrotnicy, kół zmianowych, skrzynki posuwów, wałka pociągowego, śruby pociągowej, skrzynki suportowej oraz suportu wraz z imakiem nożowym. Nawrotnica służy do zmiany kierunku obrotów śruby pociągowej, dzięki czemu można nacinać prawe lub lewe gwinty.