HITACHI ZX 35U części silnika

Mamy do zaoferowania wszystkie części zamienne do silnika ISUZU występującego w koparkach HITACHI ZX35U. Dostępność większości części silnikowych na miejscu. Wysyłamy części  tego samego dnia kurierem.

koparka HITACHI ZX 35U części silnika

W razie pytań skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Wymaganiom można sprostać przez dobór odpowiedniego materiału na wrzeciono, zastosowanie prawidłowości obróbki cieplnej, wymiarów i kształtu, przez dokładne wykonanie i montaż oraz przez odpowiednie ułożyskowanie wrzeciona i użytkowanie tokarki. W tokarkach o niezbyt wielkich prędkościach obrotowych wrzeciona stosowane są łożyska ślizgowe ze względu na ich trwałość, małe „bicie” promieniowe i łatwe nastawianie. Sprawność tych łożysk zależy w znacznym stopniu od prawidłowego smarowania. W tym celu może być użyte urządzenie knotowe do zasysania oleju ze zbiornika. Przy prędkości obwodowej czopa większej niż 1,5 m/sek. stosuje się pierścień smarujący lub smarowanie pod ciśnieniem.

Szerokie zastosowanie w łożyskowaniu wrzecion tokarek mają łożyska toczne. Omówione wyżej wymagania dotyczące wrzecion obrabiarek spowodowały wytwarzanie specjalnych łożysk tocznych dostosowanych swą konstrukcją i dokładnością do łożyskowania wrzecion obrabiarek. W wrzecionowe łożyska toczne umożliwiają osiągnięcie prędkości obrotowej wrzeciona dochodzącej do 60 000 obr/min i więcej.