HITACHI ZX 225 części silnika

Mamy do zaoferowania wszystkie części zamienne do silnika ISUZU występującego w koparkach HITACHI ZX225. Dostępność większości części silnikowych na miejscu. Wysyłamy części  tego samego dnia kurierem.

Obsługujemy modele tj. HITACHI ZX225US, HITACHI ZX225USLC, HITACHI ZX225US-3, HITACHI ZX225USR ZX225USRLC, HITACHI ZX225USR-E ZX225USRLC-E, HITACHI ZX225USRK ZX225USRLCK, HITACHI ZX225-ZX225LC-E.

koparka HITACHI ZX 225 części silnika

W razie pytań skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Prędkość obrotowa wrzeciona zależy nie tylko od tego, jakie koła zębate są włączane, ale również w pewnym stopniu zależy od obciążenia obrabiarki. Jeżeli obrabiarka jest napędzana od zwartego silnika asynchronicznego, prędkość obrotowa wrzeciona przy pełnym obciążeniu silnika jest o około 6% mniejsza od prędkości obrotowej wrzeciona w razie biegu luzem. Należy pamiętać, ze prędkości obrotowe podane w tabliczkach lub wykresach odnoszą się do wypadku pełnego obciążenia obrabiarki. Ponieważ istnieje również najczęściej stopniowa regulacja prędkości obrotowej śruby pociągowej i wałka pociągowego tokarki za pomocą przekładni zębatych, dlatego nie można zmieniać posuwu w sposób ciągły. Na tokarkach takich można osiągnąć tylko kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt określonych wartości posuwu.