HITACHI ZX 210 części silnika

Mamy do zaoferowania wszystkie części zamienne do silnika ISUZU występującego w koparkach HITACHI ZX210. Dostępność większości części silnikowych na miejscu. Wysyłamy części  tego samego dnia kurierem.

Obsługujemy modele tj. HITACHI ZX210(LC)H, HITACHI ZX210(LC)K, HITACHI ZX210LC3, HITACHI ZX210LC-3, HITACHI ZX210W, HITACHI ZX210W-3.

koparka HITACHI ZX 210 części silnika

W razie pytań skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Stopniowa regulacja prędkości obrotowej wrzeciona. Stopniowanie prędkości obrotowej wrzeciona obrabiarek osiąga się za pomocą stopniowych kół pasowych, najczęściej uzupełnionych zębatą przekładnią dodatkową (odboczką), lub za pomocą skrzynek przekładniowych z kołami zębatymi. Największą prędkość obrotową ma wrzeciono w wypadku, kiedy odboczką zębata jest wyłączona, a pas znajduje się na stopniu I. Kolejne mniejsze prędkości obrotowe (n5, nt) otrzyma się, gdy pas znajduje się na stopniu II i III, a odboczką jest wyłączona. Ponieważ stosunek prędkości obrotowych współdziałających kół pasowych równa się odwrotności ich średnic, można napisać trzy mniejsze prędkości obrotowe ns, n2, «i wrzeciona otrzymuje się, gdy odboczka zębata jest włączona.

Wrzeciennik z przekładniami zębatymi pracy nożami z płytkami z węglików spiekanych. Napęd z silnika elektrycznego umieszczonego u dołu tokarki jest przenoszony na koło pasowe umieszczone na wałku I. Na wielowypustowym wałku I, który ma niezmienną prędkość obrotową wynoszącą 500 obr/min, umieszczona jest przesuwna trójka kół zębatych. Koła trójki mogą się kolejno zazębiać z trzema kołami zębatymi osadzonymi nieprzesuwnie na wałku II. Można zatem zazębić koło z± z kołem koło z., z kołem z5 i koło z3 z kołem z6. Na wrzecionie osadzona jest przesuwna dwójka kół zębatych. Koło za dwójki może się zazębiać z kołem z6. koło z9 zaś — z kołem z7.