HITACHI ZX 190 części silnika

Mamy do zaoferowania wszystkie części zamienne do silnika ISUZU występującego w koparkach HITACHI ZX190. Dostępność większości części silnikowych na miejscu. Wysyłamy części  tego samego dnia kurierem.

Obsługujemy modele tj. HITACHI ZX190W-3.

koparka HITACHI ZX 190 części silnika

W razie pytań skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Napędy obrabiarek. Napęd obrabiarek może być różny, napęd jednostkowy.

Napęd jednostkowy ma następujące zalety: Możliwość łatwego dostosowania napędu do współczesnej obrabiarki pod względem mocy, prędkości obrotowej i sterowania możność osiągania w prosty sposób dużej prędkości ruchu roboczego, wygodne i sprawne uruchamianie i zatrzymywanie maszyny za pomocą wyłączników guzikowych, unieruchomienie tylko jednej obrabiarki w razie uszkodzenia silnika; swoboda w ustawianiu obrabiarki, co umożliwia dobre wykorzystanie światła dziennego; z powodu braku pasów nad obrabiarkami otrzymuje się pomieszczenie jasne, pozbawione pyłu i hałasu, dzięki czemu zmniejsza się możliwość nieszczęśliwych wypadków podczas pracy.

Wadą napędu jednostkowego jest jego znaczny koszt i niepełne wykorzystanie mocy silników, które rzadko są w pełni obciążony. Napęd grupowy. Polega on na tym, że silnik napędza nie jedną maszynę, lecz grupę obrabiarek tego samego rodzaju lub różne obrabiarki stanowiące gniazdo obróbkowe. Moc silnika przyjmuje się w tym wypadku równą najczęściej połowie sumy mocy wszystkich obrabiarek przez ten silnik napędzanych. Z tego też powodu przy zwykłym, niepełnym obciążeniu obrabiarek silnik pracuje często pod pełnym obciążeniem, dzięki czemu sprawność jego jest duża. Jednakże napęd grupowy ma szereg poważnych wad, które są przeciwstawieniem wymienionych zalet napędu jednostkowego. Dlatego napęd grupowy wychodzi z użycia.