HITACHI ZX 170 części silnika

Mamy do zaoferowania wszystkie części zamienne do silnika ISUZU występującego w koparkach HITACHI ZX170. Dostępność większości części silnikowych na miejscu. Wysyłamy części  tego samego dnia kurierem.

Obsługujemy modele tj. HITACHI ZX170W-3.

koparka HITACHI ZX 170 części silnika

W razie pytań skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Należy pamiętać, że ustalony asortyment nawet najlepszych typów obrabiarek stale ulega zmianie. Powstawanie nowych gałęzi przemysłu, nowych materiałów, nowych typów narzędzi oraz wzrastająca troska państwa o bezpieczeństwo i higienę pracy zmuszają do ciągłego postępu w dziedzinie budowy obrabiarek, żeby nie dopuścić do zacofania i nierentowności obsługiwanych przez nie dziedzin przemysłu. Pod koniec 1949 r. budowano w Polsce około 140 typów obrabiarek. Produkowano prawie wszystkie najczęściej używane typy tokarek, frezarek, wiertarek, szlifierek, strugarek wzdłużnych i poprzecznych, wiertarko-frezarek i inne w liczbie 9 000 sztuk rocznie.

W planie 6-letnim przewidziany był dalszy wzrost przemysłu obrabiarkowego. W roku 1955 wartość produkowanych obrabiarek wyniosła 200 milionów zł w cenach 1937 r., co przy średniej cenie 15 000 zł za obrabiarkę oznacza około 14 000 obrabiarek rocznie. Jeżeli tę liczbę porównamy z produkcją przedwojenną w Polsce (11 milionów zł) i weźmiemy pod uwagę fakt, że fabryki obrabiarek były zdewastowane przez okupanta, możemy zdać sobie wówczas sprawę z ogromu rozwoju przemysłu obrabiarkowego w latach powojennych w naszym kraju. Klasyfikacja obrabiarek. Podstawą podziału obrabiarek może być rodzaj obróbki, do którego są przeznaczone, ich właściwości technologiczne, rodzaj ruchu głównego (roboczego), zasadniczy kształt powierzchni obrabianej itd. Przyjąwszy za podstawę podziału rodzaj obróbki, do którego obrabiarka jest przeznaczona, rozróżniamy następujące grupy obrabiarek: tokarki, wiertarki, frezarki, piły, pilnikarki, strugarki, prze-ciągarki i szlifierki.