HITACHI EX 60 części silnika

Mamy do zaoferowania wszystkie części zamienne do silnika ISUZU występującego w koparkach HITACHI EX60. Dostępność większości części silnikowych na miejscu. Wysyłamy części  tego samego dnia kurierem.

Obsługujemy modele tj. HITACHI EX60UR HITACHI EX60URG.

koparka HITACHI EX 60 części silnika

W razie pytań skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Jeżeli zdarzy się połączenie otworu o największym wymiarze granicznym z wałkiem o najmniejszym wymiarze granicznym, to powstanie luz największy. Jednakże najczęściej ani otwór, ani wałek nie mają wymiarów granicznych, lecz wymiary pośrednie (pomiędzy największym a najmniejszym wymiarem granicznym). Dlatego również luz będzie miał najczęściej wartość pośrednią pomiędzy największą a najmniejszą dopuszczalną wartością. Zatem rzeczywiste wartości luzów w skojarzeniach otworów z wałkami wykonanymi w serii będą się wahać pomiędzy wartością 0,1 mm a 0,3 mm (najczęściej luz będzie wynosić ok. 0,2 mm).

Wcisk nazywa się również luzem ujemnym. Jeżeli zdarzy się przy montażu połączenie otworu o najmniejszym wymiarze granicznym z wałkiem o największym wymiarze granicznym, to wystąpi wcisk największy. Natomiast jeżeli skojarzony zostanie otwór: o największym wymiarze granicznym z wałkiem o najmniejszym wymiarze granicznym, powstanie wcisk najmniejszy.

W praktyce rzeczywiste wymiary otworów i wałków wykonywanych w serii najczęściej nie będą wymiarami granicznymi. Dlatego wcisk będzie miał najczęściej wartość pośrednią pomiędzy wartościami największego i najmniejszego wcisku.