HITACHI EX 50 części silnika

Mamy do zaoferowania wszystkie części zamienne do silnika ISUZU występującego w koparkach HITACHI EX50. Dostępność większości części silnikowych na miejscu. Wysyłamy części  tego samego dnia kurierem.

Obsługujemy modele tj. HITACHI EX50U, HITACHI EX50UR, HITACHI EX50URG.

koparka HITACHI EX 50 części silnika

W razie pytań skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Osiągnięcie absolutnie dokładnych wymiarów (wymiarów nominalnych) jest w praktyce niemożliwe, ale i niekonieczne. Nawet przy bardzo wysokich wymaganiach dotyczących pracy danej części maszyny zawsze dopuszczalna jest pewna określona różnica między wymiarami i kształtem wykonywanej części a jej nominalnymi wy-miarami i kształtem, przy której ta część będzie jeszcze prawidłowo działała w gotowej maszynie. Zależnie od dopuszczalnych wartości odchyłek wymiarów i kształtu części wykonywanej od nominalnych wymiarów i kształtu powinna być zastosowana odpowiednia dokładność obróbki. Błędy obróbki nie mogą przekraczać wartości tych odchyłek.

Luz wystąpi wówczas, gdy średnica otworu będzie większa od średnicy wałka, a wcisk wówczas, gdy średnica otworu będzie mniejsza od średnicy wałka z nim skojarzonego-. To należy mieć na uwadze przy ustalaniu odchyłek wałka i otworu. Przy tej samej wartości średnicy nominalnej otworu i wałka (D = 40 mm) rzeczywiste wartości średnic otworów i wałków wykonywanych w serii będą różne. Rzeczywiste średnice poszczególnych otworów i wałków będą się różnić między sobą w granicach tolerancji. Jeżeli podczas montażu zdarzy się połączenie otworu o najmniejszym wymiarze granicznym i wałka o największym wymiarze.