HITACHI EX 455 części silnika

Mamy do zaoferowania wszystkie części zamienne do silnika ISUZU występującego w koparkach HITACHI EX455. Dostępność większości części silnikowych na miejscu. Wysyłamy części  tego samego dnia kurierem.

Obsługujemy modele tj. HITACHI EX455-5.

koparka HITACHI EX 455 części silnika

W razie pytań skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Dwa suporty tylne służą do toczenia zgrubnego, a dwa suporty przednie do tłoczenia wykańczającego. Urządzenia wodzące sterujące suportów wg zarysu wzornika (toczenie zgrubne) i wzornika (toczenie dokładne). Tokarka do wlewków. Na przodzie sań poprzecznych zamocowany jest suport wraz z nożem 3, z tyłu sań poprzecznych krążek wodzący, który dociskany jest do wzornika 5 sprężyną 6. Wzornik ma kształt podobny do kształtu. Podczas jednego obrotu wrzeciona wzornik wykonuje również jeden obrót.

Tokarki te są niekiedy wyposażone w urządzenie do utrzymywania stałych wartości kątów natarcia i przyłożenia. Imak nożowy I jest osadzony na powierzchni walcowej A i podczas obrotu przedmiotu wykonuje wzdłuż niej ruch postępowo-zwrotny. Do wywoływania tego ruchu służą dźwignia 2 i cięgło 3. Jeżeli się weźmie pod uwagę, że każdy z wymienionych rodzajów tokarek ogólnego przeznaczenia, specjalizowanych i specjalnych dzieli się na różne odmiany, oraz to, że istnieje wiele różnego rodzaju specjalnych przyrządów tokarskich, dzięki którym można przy-stosować tokarkę do konkretnych potrzeb produkcji, to można sobie zdać sprawę z ogromu zagadnień występujących w zakresie tokarstwa.