HITACHI EX 45 części silnika

Mamy do zaoferowania wszystkie części zamienne do silnika ISUZU występującego w koparkach HITACHI EX45. Dostępność większości części silnikowych na miejscu. Wysyłamy części  tego samego dnia kurierem.

koparka HITACHI EX 45 części silnika

W razie pytań skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Przedmiot jest nieruchomy podczas toczenia. Natomiast głowica nożowa wykonuje ruch planetarny noże wirują dookoła głowicy, głowica zaś obraca się dookoła środka przedmiotu. Jeżeli okrąg koła o promieniu r toczy się wewnątrz okręgu o promieniu 2r, to każdy punkt P sztywno związany ze środkiem M okręgu koła o promieniu r opisuje elipsę. Na schemacie punkt P odpowiada wierzchołkowi ostrza noża, r zaś odległości osi głowicy nożowej od osi przedmiotu obrabianego. Wartość promienia r jest podstawową stałą wartością charakterystyczną tokarki do toczenia wieloboków.

Zatem w wyniku toczenia otrzymuje się przedmiot o zarysie wieloboku, którego boki nie są odcinkami prostymi. Boki tego wiełoboku są odcinkami elipsy (płaskie łuki elipsy). Jednakże beczkowatość wieloboku na skutek zarysu eliptycznego jest nieznaczna, wskutek tego nie może mieć praktycznego znaczenia. W imaku bocznym mogą być osadzone noże do toczenia walcowych obsadzeń, załamań krawędzi itp. W uchwycie środkowym może być osadzone narzędzie do obróbki powierzchni. To jest podstawową zaletą tokarek pracujących przy nieruchomym przedmiocie. Zastosowanie tej obrabiarki jest ekonomicznie uzasadnione nie tylko w produkcji masowej, lecz również w produkcji różnego asortymentu przedmiotów wielobocznych występujących w mniejszej liczbie.