HITACHI EX 40 części silnika

Mamy do zaoferowania wszystkie części zamienne do silnika ISUZU występującego w koparkach HITACHI EX40. Dostępność większości części silnikowych na miejscu. Wysyłamy części  tego samego dnia kurierem.

Obsługujemy modele tj. HITACHI EX40U, HITACHI EX40UR.

koparka HITACHI EX 40 części silnika

W razie pytań skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Dodatkową zaletę niektórych nowoczesnych tokarek kopiarek stanowi to, że można na nich toczyć ze stałą szybkością skrawania. To znaczy, że jeżeli podczas toczenia zmienia się średnica powierzchni obrabianej, to zmienia się w sposób samoczynny prędkość obrotowa wrzeciona. Im większa jest średnica powierzchni toczonej, tym mniejsza jest prędkość obrotowa tak, żeby szybkość skrawania. Dzięki toczeniu ze stałą szybkością skrawania czas obróbki niektórych złożonych przedmiotów zmniejsza się o około 50% i więcej. Posuw dwukrotnie mniejszy od normalnego (samoczynny) Normalny posuw (samoczynny).

Schemat samoczynnej zmiany posuwu na tokarce kopiarce. Niektóre tokarki kopiarki mają również urządzenie do samo-czynnej regulacji posuwu podczas toczenia. Jeżeli podczas toczenia nóż natrafia na większy naddatek na obróbkę, to posuw się zmniejsza. Tokarki zataczarki. Zataczarka w zasadzie służy do obróbki powierzchni nieobrotowych. W głównej mierze stosuje się ją do obróbki narzędzi z zębami zataczanymi (frezów gwintowników, narzynek itp). Ponadto na zataczarce można wykonywać typowe roboty tokarskie.