HITACHI EX 210 części silnika

Mamy do zaoferowania wszystkie części zamienne do silnika ISUZU występującego w koparkach HITACHI EX210. Dostępność większości części silnikowych na miejscu. Wysyłamy części  tego samego dnia kurierem.

Obsługujemy modele tj. HITACHI EX210(LC)H-5.

koparka HITACHI EX 210 części silnika

W razie pytań skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Suport może być przesuwany w kierunku poziomym wzdłuż prowadnic belki poprzecznej 4. Belka poprzeczna zaś może być przesuwana w kierunku pionowym wzdłuż prowadnic stojaka 5. Oprócz suportu głównego tokarka ta może mieć suport boczny 7. Obróbka za pomocą dwóch suportów daje znaczne oszczędności na

Tokarka w czasie w porównaniu z tokarką kłową. Oba suporty mają samo¬czynny posuw pionowy i poziomy, roboczy i przyspieszony. Każdy suport ma oddzielną skrzynkę posuwów. Zarówno belka poprzeczna, suport boczny, jak i sanie wzdłużne suportu głównego są wyważone za pomocą przeciwciężarów. Obrabiany przedmiot jest zamocowany na tarczy 8 i wraz z nią wykonuje ruch obrotowy. Tokarka karuzelowa dwustojakowa. Tokarka ta ma dwa stojaki 5 usztywniane u góry belką poprzeczną 6. Na łożu 7 łączącym u dołu stojaki jest ułożyskowana tarcza 1. Tokarka ta ma najczęściej trzy suporty, z których dwa 9 i 10 są umieszczone na przesuwnej belce 11, a trzeci suport 12 jest osadzony na prawym stojaku. Dwustojakowa tokarka karuzelowa ma sztywniejszą budowę w porównaniu z jednostojakową, lecz dostęp do przedmiotu obrabianego i usuwanie wiórów są tu trudniejsze.