HITACHI EX 12 części silnika

Mamy do zaoferowania wszystkie części zamienne do silnika ISUZU występującego w koparkach HITACHI EX12. Dostępność większości części silnikowych na miejscu. Wysyłamy części  tego samego dnia kurierem.

koparka HITACHI EX 12 części silnika

W razie pytań skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Działanie tego urządzenia jest następujące: Rękojeść zamocowana na śrubie o dużym skoku służy do przemieszczania nakrętki wraz z widełkami. Widełki te przesuwając koło zębate z osi umożliwiają jego zazębienie z kołem (przy wzdłużnym posuwie suportu). W położeniu koła, wyłączony jest zarówno posuw wzdłużny, jak i poprzeczny. W tym przypadku nakrętka 33 znajduje się w takim położeniu, że występ tulei 35 wchodzi w wyjęcie nakrętki 33, wskutek czego można przekręcić rękojeść 21 wraz z tuleją 35 w dowolnym kierunku, czyli można włączać i wyłączać zamek.

Ruch wzdłużny nakrętki, a tym samym włączenie posuwu mechanicznego od wałka pociągowego nie jest możliwe. W tym wypadku można swobodnie włączać posuw mechaniczny od wałka pociągowego. Z kolei przy włączonym posuwie mechanicznym od wałka pociągowego włączenie zamka uniemożliwiają występy nakrętki, na które natrafia występ tulei przy obrocie rękojeści. Suport. Na powierzchni 3 przedniej części sań wzdłużnych zamocowana jest skrzynka suportowa. Na saniach wzdłużnych osadzone są sanie poprzeczne 5, które są prowadzone wzdłuż dokładnych prowadnic 4 o kształcie „jaskółczego ogona”. W celu skasowania nadmiernego luzu pomiędzy saniami poprzecznymi i wzdłużnymi, powstającego po pewnym czasie, zastosowany jest klin 6.