HITACHI EX 100 części silnika

Mamy do zaoferowania wszystkie części zamienne do silnika ISUZU występującego w koparkach HITACHI EX100. Dostępność większości części silnikowych na miejscu. Wysyłamy części  tego samego dnia kurierem.

Obsługujemy modele tj. HITACHI EX100-2, HITACHI EX100-3, HITACHI EX100-5, HITACHI EX100M, HITACHI EX100M-2, HITACHI EX100M-3, HITACHI EX100M-5, HITACHI EX100WD, HITACHI EX100WD-2, HITACHI EX100WD-3.

koparka HITACHI EX 100 części silnika

W razie pytań skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Sanie poprzeczne mogą być napędzane ręcznie przez obrót kółka ręcznego. Przy posuwie ręcznym zarówno sań wzdłużnych, jak i poprzecznych koło zBi nie może się zazębiać z kołem zBB, ani też z kołem. Przy nacinaniu gwintów napędzana jest śruba pociągowa. Należy wówczas zamknąć dwudzielną nakrętkę (zamek) na śrubie pociągowej za pomocą dźwigni. Ślimak opadający jest stosowany w celu samoczynnego wyłączania mechanizmu posuwu suportu w wypadku dojścia suportu do zderzaka, przeciążenia noża. Wówczas ślimak opadając wychodzi z zazębienia się z kołem ślimakowym, wskutek czego dalszy posuw mechaniczny zostaje przerwany.

Urządzenie blokujące skrzynki suportowej tokarki TUS-230. Dla uniemożliwienia nieprawidłowych połączeń napędu, które mogą spowodować uszkodzenie tokarki, zastosowane są mechanizmy blokujące. Np. nie można podczas napędu suportu od wałka pociągowego zamykać zamka na śrubie pociągowej, gdyż śruba pociągowa wówczas się nie obraca. Gdyby nie było w skrzynce suportowej urządzeń przeciwdziałających temu, to nastąpiłoby połamanie naj-słabszego elementu napędu.